В Конотопі для особливих дітей впроваджують систему Монтессорі

19 червня 2017, 13:39Андрій Кривулько
435
В Конотопі для особливих дітей впроваджують систему Монтессорі
Фото:  БФ «Серця любові»
Соціальний проект «Впровадження системи Монтессорі в реабілітаційний процес для дітей з психофізичними розладами» реалізує в Конотопі багодійний фонд «Серця любові», який брав участь у міському конкурсі проектів та отримав фінансову підтримку.

Як повідомила ТопКонотопу керівник проекту Олена Ющенко, під час реалізації проекту було створено кімнату психічного розвитку за методикою Монтессорі.  Для цього одну з кімнат центру БФ «Серця любові» відремонтували та обладнали спеціальнимим засобами.

Спеціалістів, які працюватимуть за даною методикою, протягом чотирьох днів готували спеціалісти з Великобританії. Окрім необхідних семінарів та консультацій, фахівці допомогли створити індивідуальний план розвитку для кожної дитини, які будуть відвідувати центр.

У благодійному фонді зазначили, що унікальна система Монтессорі буде сприяти покращенню умов проведення реабілітаційного процесу дітей з особливими потребами та їх підготовці до самостійного життя.

«Через привабливість розвиваючих іграшок дитина набуде інтересу до них, з цікавістю буде ознайомлюватись з матеріалом. Завдяки цьому у дитини виникне внутрішня мотивація, що допоможе осягнути оточуючий її світі та навчить дитину якомога раніше здійснювати свій вибір, самостійно планувати свою діяльність і досягати наміченого», — наголосила Олена Ющенко.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)