В Конотопі школярі створюють серію відеороликів про цікавинки міста

9 серпня 2017, 11:10Андрій Кривулько
509
В Конотопі школярі створюють серію відеороликів про цікавинки міста
Фото:  Твоє місто
Волонтери-учасники проекту «Відеогід. Конотоп» створюють серію відеороликів, в яких йтиме мова про місто з незвичного для більшості мешканців боку.

Про це ТопКонотопу розповів координатор проекту Антон Проценко.

«Учасники-волонтери проходять тренінги, шукають інформацію, вчаться обробляти її відповідно до поставлених задач та умов проекту. Також молодь навчається розуміти соціальні медіа, розрізняти журналістику та блогерство», — наголошує Антон Проценко.

«Відеогід» створено у форматі відеоблогу. За задумом організаторів, проект має два головних завдання: навчити молодь основам медійної грамотності та створенню відеоконтенту з використанням сучасного інструментарію, а також показати Конотоп з незвичного, цікавого боку.

Зазначається, що цільовою аудиторією проекту «Відеогід» є не лише мешканці міста. Контент створюють також для тих, хто хотів би познайомитись з Конотопом, але фізично не може приїхати. Також серія відеороликів стане у нагоді тим, хто виїхав з Конотопа та ностальгує за рідними краями. Організатори не виключають, що проект може зацікавити туристів, які шукають цікаві місця для подорожей.

Перший випуск анонсують вже незабаром. Відео з’явиться у соціальних мережах з офіційним хештегом проекту: #gidkonotop


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)