В Конотопі стало більше пам’яток державного значення

13 червня 2017, 11:51Анастасія Залозна
606
В Конотопі стало більше пам’яток державного значення
Фото:  facebook/Культура Конотоп
До об’єктів культурної спадщини Конотопа увійшли вісім пам’яток історії та монументального мистецтва.

Як повідомили у відділі культури і туризму Конотопської міської  ради, згідно з наказом Міністерства культури України від 18.04.2017 №322 до Державного реєстру нерухомих пам’яток України внесено вісім об’єктів культурної спадщини Конотопа та надано їм правовий статус пам’яток.

До об’єктів культурної спадщини Конотопа увійшли пам’ятний знак на честь жертв наслідків аварії на ЧАЕС, пам’ятник воїнам-афганцям, пам’ятник Шевченку, що знаходиться на розі проспекту Червоної Калини та вулиці Соборної, меморіальний комплекс «Вічна Слава» у сквері по вулиці Братів Лузанів та могила генерала Драгомирова, яка знаходиться на території Вознесенського кафедрального собору.

Також до пам’яток державного значення внесли дві братські могили жертв нацизму, які розташовані на територіях кар’єру колишнього цегельного заводу і колишньої військової частини по вулиці Успенсько-Троїцькій. Внесли й братську могилу радянських воїнів, партизанів і журналістів на кладовищі по вулиці Вирівській.

Варто зазначити, що раніше до Державного реєстру нерухомих пам’яток України було внесено два пам’ятники монументального мистецтва міста — пам’ятник генералу Драгомирову та пам’ятник Шевченку, що знаходиться на проспекті Миру.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(1)
вася
2017-06-14 20:04:59
интересно какое государственное значение имеет памятник убийцам напавшим на другую страну ...давайте памятник сепарам поставим и внесем его в реестр тоже ... что убийцы афганского народа сделали государству Украина ????????????