В Конотопі великі черги за біометричними паспортами

1 червня 2017, 15:52Анастасія Залозна
1303
В Конотопі великі черги за біометричними паспортами
Фото:  forum.kinopoisk
Конотопці, які бажають отримати біометричні паспорти, стоять під дверима міграційної служби багато годин.

За словами містян, які наразі намагаються оформити біометричні паспорти, щоб подати документи потрібно займати чергу ледь не з ночі. У черзі постійно перебувають близько 50 людей.

Загалом, щоб отримати біометричний паспорт, потрібно відстояти три черги: спочатку треба отримати талон з порядковим номером на подачу документів, потім власне подати документи і нарешті забрати готовий паспорт.

У відділенні ДМС оформлення закордонного паспорта триває протягом 20 робочих днів. Це коштує 557,32 гривень. За прискорену процедуру отримання документа доведеться заплатити 810,32 гривень.

Варто зазначити, що оформити біометричний паспорт для виїзду за кордон можна в будь-якому підрозділі міграційної служби по всій Україні, незалежно від місця реєстрації.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(1)
Дістало
2017-06-05 12:40:50
Працюють дуже повільно, неорганізовано. Щоб заплатити кошти заоформлення треба відстояти спочатку чергу для того щоб отримати реквізити для здійснення платежу. У відділенні ощадбанку, яке знаходиться в цьому ж центрі, не приймають платежі без папірця з кабінету де приймають документи, кажуть а раптом у вас не всі документи. Реквізити повинні бути в доступному для відвідувачів місті, щоб можна було заплатити в любому відділенні любого банку. БЮРОКРАТИ!!! Приймають не цілий день. На вулиці на дверях висить один розклад, на дверях кабінету, де приймають заяви - інший розклад на папері А-4, і цей розклад може змінюватись хоч кожного дня. А до цих дверей ще треба якось дістатись через чергу. (Навіщо порочити людям голову). У залі спека, приміщення не пристосовани, очікувати на свою чергу ніде. ЗНУЩАННЯ НАД ЛЮДЬМИ.