В Конотопі відбулась науково-практична конференція, на якій досліджували історію регіону

13 вересня 2017, 14:01Андрій Кривулько
218
В Конотопі відбулась науково-практична конференція, на якій досліджували історію регіону
Фото:  facebook.сom/Культура Конотоп
12 вересня у міському краєзнавчому музеї вчергове відбулась науково-практична конференція «Конотопські читання».

Про це повідомили у відділі культури та туризму Конотопської міської ради.

Зазначається, що конференція була започаткована 2010 року і відбувається вже всьоме. Її учасники цьогоріч досліджували теми історії нашого міста, Конотопщини, Конотопської битви 1659 року, історії життя та діяльності наших видатних земляків — Олександра Лазаревського, художників Казиміра Малевича та Іллі Рєпіна, бібліографа Степана Пономарьова та іншим видатним землякам, історії медицини, військової справи, науці і техніці, археології та краєзнавству, музейництву та пам’яткоохоронній справі.

Робота конференції проходила у великій виставковій залі міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського. До участі в ній були запрошені краєзнавці, журналісти та науковці, бібліотекарі, вчителі історії, представники громадськості.

З доповідями з історії, археології, культури та природи лівобережної України виступили доктори та кандидати історичних наук, аспіранти та викладачі, науковці і музейники, краєзнавці і природоохоронці з Києва, Одеси, Сум, Чернігова, Глухова, Ніжина, Батурина, Конотопа та інших міст України.

Учасники конференції вирішили чергові «IX Конотопські читання» у вересні 2018 року. Їх присвятять 10-річчю створення музею авіації в Конотопі.

Кожен з науковців-учасників конференції отримав примірник наукової збірки «VIIІ Конотопські читання».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)