В міськраді спростовують інформацію про надвисоку зарплату міського голови

20 липня 2017, 18:46Андрій Кривулько
1305
В міськраді спростовують інформацію про надвисоку зарплату міського голови
Фото:  Українські новини
В соцмережах оприлюднили дані про зарплати керівництва Конотопа, згідно з якими міському голові у червні було нараховано 72 тисячі гривень. В міськраді інформацію про надвисокі зарплати посадовців спростовують.

Відучора у соцмережах поширюють відомості по нарахуванню зарплат міському голові, його заступникам, секретарю міської ради та керуючому справами міськвиконкому за травень та червень 2017 року. У відомостях вказано, що міському голові у червні було нараховано 72 тисячі гривень. Разом з цим, керуючому справами міськвиконкому та одному з заступників міського голови за травень нарахували 60 та 45 тисяч гривень відповідно.

Відомості, опубліковані у соцмережах

Заступник міського голови Ігор Степанченко в коментарі ТопКонотопу інформацію про надвисокі зарплати керівництва міста спростував. Посадовець зазначив, що нараховані суми включають у себе не лише зарплати, але й так звані «оздоровчі» та відряджувальні, які взагалі не відносяться до зарплати.

«Треба розуміти, що ті суми не є саме зарплатнею, адже вказані нарахування включають у себе ще й так звані «відпускні» — фактично це кошти за наступний місяць, коли людина відпочиває. Більше того, оплата відряджувальних взагалі не відноситься до зарплати, адже цими коштами покриваються видатки на проїзд, проживання тощо», — наголосив Степанченко.

За словами посадовця, міський голова у червні отримав не 72 тисячі гривень зарплати, а 20.9 тисяч гривень. Приблизно таку ж суму йому нарахували у якості «відпускних». Оскільки міський голова у червні був у відрядженні в ЄС, на покриття видатків було витрачено майже 20 тисяч гривень, що також увійшло до відомості, але не у якості зарплати. За цим принципом відбувались нарахування й іншим посадовцям.

Нагадаємо, у березні міський голова Артем Семеніхін, заступник міського голови Ігор Степанченко, керуючий справами міськвиконкому Венедикт Яроцький та секретар міської ради Олена Багрянцева оприлюднили е-декларації за 2016 рік.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)